rocznica
pexel.com

Niedługo walentynki. Zostało bardzo mało czasu, ale to nic straconego. Nie z takimi problemami kobiety sobie radzą. Pomożemy Ci. Stworzyliśmy idealnych i niedrogich prezentów walentynkowych dla Waszych ukochanych mężczyzn.

Idealny prezent na święto zakochanych

W poprzednim artykule mówiliśmy o walentynkowych prezentach dla pań. Teraz stworzymy listę idealnych upominków dla panów. Dziewczęta, przygotujcie się, bo ten post jest dla Was. W Walentynkach najważniejsze jest bycie razem i okazywanie sobie miłości. Prezent powinien być tylko dodatkiem. Wiele osób uwielbia jednak obdarowywać upominkami. Wiele osób uwielbia je dostawać.

Święto zakochanych stało się popularne za sprawą pewnego świętego biskupa i jego listów do ukochanej, które podpisywał „Twój Walenty”. Miłość, jaka ich łączyła była na tyle silna, że Walenty uzdrowił swoją lubą ze ślepoty. Nawet w obliczu straszliwej śmierci był spokojny. Wszakże został też męczennikiem za wiarę. To ten święty stał się inspiracją dla kolejnych pokoleń do tego, by obdarowywać ukochane osoby prezentami. Prezentami od serca.

Jakie walentynkowe prezenty dla mężczyzn będą najlepsze? Z czego ucieszy się Twój ukochany? Jak sprawić, by na jego twarzy pojawił się uśmiech? Czytaj dalej, a znajdziesz coś idealnego.

Klasyczne walentynkowe upominki – kartki

Najbardziej tradycyjnym prezentem są kartki walentynkowe. Możesz je kupić w niemalże każdym papierniczym sklepie. Jeżeli lubisz bawić się w handmade, to również cudowna sprawa. Sama wybierz czy wolisz kupić gotową kartkę, czy ją zrobić. Jeżeli posiadasz ogromne talenty plastyczne, samodzielnie wykonanie kartki wywoła efekt WOW na twarzy Twojego ukochanego. Koszt takiej kartki nie jest zbyt duży. Kupne możesz znaleźć nawet za 3-4 złote. Warto jest jednak poszukać takiej spersonalizowanej, która odda Wasze charaktery. Fajnie jest wybrać jakąś humorystyczną ze śmiesznymi zwierzątkami lub innymi postaciami.

Ciasteczka – wspaniały prezent na walentynki

ciastka walentynki
pexels.com

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to prawdziwe łasuchy i uwielbiają jeść. Słodka przekąska będzie idealnym prezentem w tym wypadku. Najlepiej, jeżeli zrobisz je sama. Nie dość, że będzie się nimi zajadał, to jeszcze bardzo doceni Twoją pracę. Zaopatrz się w foremki w kształcie… samochodu lub innego sprzętu, który Twój ukochany lubi. Od razu zacznie jej pożerać wzrokiem, a Ciebie nosić na rękach. No i ten aromat ciasteczek roznoszący się po całym domu…

Kubek i miseczka to klasyka na walentynki

A może kubek? Każdy lubi fajne kubki. Kup jakiś specjalny lub ozdób go sama. Prezent ten nie jest zbyt drogi, ale najważniejsze, że pochodzi od serca. W przypadku, gdy chcesz sama pokolorować biały kupek, koniecznie zaopatrz się w specjalnie przeznaczone do tego farbki i flamastry. Zabawa podczas przygotowywania będzie przednia. Twój ukochany zaś będzie z radością pił w takim kubku i uzna go za swój ulubiony. Koniecznie wypróbuj i obserwuj reakcję.

A może podwieczorek we dwoje

szampan
pexels.com

Przygotowanie kolacji wymaga dość dużych pokładów pracy – tak mówią. Jeśli jednak będzie to skromna kolacja, w stylu takim, jaki lubicie, nie przysporzy Ci problemów. Przypomnij sobie, jakie są Wasze ulubione przekąski i je przygotuj. Kup też szampana lub wino, by podkręcić atmosferę. Takie spotkanie może wpłynąć na zaciśniecie Waszych więzi i sprawić, że lepiej się poznacie.

W trakcie podwieczorku możecie porozmawiać lub pograć w jakąś fajną grę dla par. Znacie karciankę Flirt? Jeśli nie, to koniecznie o niej poczytajcie. Możesz też sama przygotować taką grę, która urozmaici Wasze spotkanie. Fajną opcją będą też „kupony na wyznania miłosne” lub prawda albo wyzwanie. Gier dla par jest mnóstwo. Nic, tylko wybierać. Jeżeli nie będzie chciało się Wam w nic grać, możecie przytuleni do siebie obejrzeć Wasz ulubiony film lub jakiś klasyk. Najważniejsze, byście ten czas spędzili tylko ze sobą i byli blisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here