TO SIĘ OPŁACA - MÓJ SPOSÓB NA ROZWÓJ

 Cześć! 

Poszerzanie wiedzy oraz kompetencji w domu – to luksus, który zdecydowanie zawdzięczamy Internetowi. Już nie musimy czekać tygodniami, podporządkować się z terminem i wyjechać do innego miasta chcąc odbyć dane szkolenie. Kursy internetowe umożliwiają nam pogłębienie wiedzy w danej dziedzinie, przebranżowienie się, naukę języków – mamy wiele opcji a wybór jest ogromny.Internet oferuje nam nieograniczony dostęp do stałego rozwoju i zgłębiania wiedzy – zarówno gdy chodzi o nasze hobby czy sferę zawodową. Bycie specjalistą w konkretnej dziedzinie to znaczy być „głodnym wiedzy” i starać się potwierdzać swoje kompetencje nie tylko w oparciu o wykształcenie, ale również o najróżniejsze szkolenia i kursy.

Jakie są zatem zalety kursów online?

Możemy spokojnie rozsiąść się w zaciszu swojego domu, przygotować pyszną herbatkę i działać! Następnym ważnym punktem jest fakt, iż nikt nad nami nie stoi i nas nie pogania, co sprawia, że nie odczuwamy presji ze strony innych osób, a więc spokojnie można się skupić na kursie. Nawet jeśli potrzebujemy jakieś przerwy, oderwania się od ekranu laptopa, to nic prostszego - wstajesz i zajmujesz się czymś innym. Brzmi przyjemnie, co? A dlaczego w ogóle piszę o tym wszystkim?  Jakiś czas temu znalazłam na stronie Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. bardzo dużą ofertę kursów. Dwa z nich zdecydowanie przykuły moją uwagę, więc kliknęłam ZAPISZ SIĘ i rozpoczęłam naukę. Nic prostszego! 
Jeden z nich to Beauty Coach,  drugi (związany z kierunkiem moich studiów) to terapia poznawczo-behawioralna. Ukończyłam je z powodzeniem i bardzo jestem z tego powodu zadowolona, ponieważ lubię poszerzać swoją wiedzę, a także dobrze mieć na to potwierdzenie jak certyfikat. Pokrótce opiszę Wam oba kursy online:


BEAUTY COACH 

podczas wykonywania kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:

Standardów pracy w zawodzie beauty coacha
Przeprowadzenia przeglądu szafy klienta
Podstaw stylizacji
Analizy sylwetki i typów urody
Doboru fryzury i makijażu
Psychologii ubioru


TERAPIA POZNAWCZO – BEHAWIORALNA

Rozpoznawanie negatywnych myśli automatycznych i ich wpływ na ludzkie życie
Proces konstruowania rzeczywistości poprzez nadawanie znaczeń bodźcom napływającym z otoczenia
Zniekształcenia poznawcze
Przebieg terapii poznawczo – behawioralnej
Podstawowe techniki TPB
Zastosowania i skuteczności TPB w leczeniu depresji, lęków, PTSD i schizofrenii

Po ukończeniu kursu/ów zdobywasz zaświadczenie MEN oraz dyplom. 👌

Powiem Wam tak, ja jestem bardzo zadowolona z tych kursów, ponieważ zdecydowanie pogłębiły moją wiedzę, dowiedziałam się bardzo przydatnych rzeczy, o których akurat nie wiedziałam. Wszystko jest profesjonalnie wytłumaczone i przeprowadzone w kursach. Jak najbardziej polecam, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tych kursów tak jak ja! 

Dajcie znać czy kiedykolwiek robiliście kursy online i jakie macie zdanie na ich temat? 

Buziaki!
xoxo


Zobacz także!

12 komentarze

 1. Jeszcze nigdy nie miałam okazji.
  Może to lenistwo?
  Ale mam nadzieję żyć długo i kto wie czy czegoś nie znajdę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie robiłam takich kursów 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, fajna sprawa, szybko takie kursy sie robi i dowiadujesz się nowych rzeczy ;)

   Usuń
 3. Kazda inwestycja w siebie sie oplaca. Czasem nawet nie wiadomo kiedy sie przyda dana umiejetnosc, wiedza, czy 'papier'.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie zagłębiałam się w tematykę kursów online.jest to bardzo fajna opcja dla każdego! Szczególnie dla osób które na przykład mieszkają daleko od większego miasta lub mają dzieci! Buziaki 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, to jest bardzo fajna opcja na rozwój osobisty. :) :* Buziaki!

   Usuń
 5. Dla mnie już nie raz przyszło zasięgnąć po właśnie kursy online. Według mnie to świetna sprawa, bo wszystko można ogarnąć bez wychodzenia z domu i bez stresu. Zachęcam do korzystania z tego typu rozwiązań. Tym bardziej tak jak Kaja wspomniała jest to świetne rozwiązanie w szczególności dla Kobiet, które wychowują dzieci. Ciekawy wpis, zapraszam do siebie i cieplutko kochana pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Bardzo się cieszę, że wpis się podoba! :)

   Usuń
 6. Uwielbiam kursy internetowe! Zwłaszcza za możliwość wykonywania ich w zaciszu własnego domu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama lubię kursy i szkolenia, szczególnie te z Social Mediow ;)
  Zapraszam na wpis blogowy Brytyjka.pl

  OdpowiedzUsuń

Skomentuj